Kurumsal
  Vizyonumuz
  Misyonumuz
  Değerlerimiz
  Kalite Politikamız
  Çevre Politikamız
  İş Sağlığı ve İş Güvenliği Politikamız
 
 
 

Kurumsal

 

Elektrik kablosu üretim sektörünün önde gelen firmalardan biri olan ÇARKIT KABLO 1992'de Denizli'de kurulmuş olup, üretim faaliyetlerinin tamamını 19,000 m2 alan üzerine kurulu modern ve entegre tesisinde devam ettirmektedir.

 

OCS KABLO ’da yine aynı adreste, kablo sektöründeki ticaret, ihracat ve ithalat faaliyetleri de dahil olmak üzere çeşitli iş türlerini genişletmek amacıyla 2006 yılında ÇARKIT KABLO’ nun kardeş şirketi olarak kurulmuştur.

 

OCS KABLO kısa bir süre içinde farklı ülkelerden  muhtelif müşteri gruplarına ulaşmış ve stratejik adımlarıyla Türkiye'nin kablo endüstrisindeki ilk 100 ihracatçısı arasında yerini almıştır.

 

En çok saygı duyulan kablo üreticilerinden ve ihracatçılarından biri olarak müşterilerimize yüksek kaliteli kablolar, teknik destek, makul fiyat ve kısa sürede teslim olanağı sunuyoruz. Bu değerler bizim devamlılık arz eden müşteri sayımızın artmasına ve uluslararası kablo ticaretimize katkıda bulunmaktadır. 

 

ÇARKIT KABLO ve OCS KABLO kuruluşlarından itibaren müşterilerinin ihtiyaçlarına yüksek kalite anlayışı ile hizmet verebilmek için son teknolojik gelişmeleri sürekli olarak takip etmekte ve kendilerini yenilemektedirler.

 

Müşteri odaklı düşünme, mükemmelliğe bağlılık, sorumluluk, güvenilirlik, dürüstlük, açık sözlülük ve adalete dayalı ticaret anlayışı ÇARKIT KABLO ve OCS KABLO'nun vazgeçilmez değerlerindendir. Bu değerler bizim temel ilkelerimizi oluşturmakta olup, bütün ticari ilişkilerimizde sürdürülmesi gereken prensipler olarak benimsenmiş bulunmaktadır. Kalifiye mühendisler ve teknik elemanlar istihdam ettiğimiz modern ve entegre tesislerimizde, faaliyetlerimizin tamamında HAR,CE, ISO 9001, ISO 14001, ISO 14001, TSE Standartları ve RoHS direktiflerinin bütün prensip, kural ve düzenlemelerini eksiksiz olarak uygulamayı başarmış durumdayız.

 

Firma politikamızın bir yansıması olarak kablo sektöründeki başarımızı ve güvenilirliğimizi devam ettirmek için, değişen müşteri isteklerine karşı duyarlı olmakta ve sektördeki gelişmeleri takip etmekteyiz.